Zagroda Rekreacyjna

k/Polanicy-Zdrój

Zagroda Studzienno 
k/Polanicy-Zdrój

Nasze Zwierzaki

Przedstawiamy zwierzaki z naszej zagrody, od tych największych do całkiem malutkich. Wszystkie nasze zwierzęta są przyjazne, a dla najmłodszych są nie lada atrakcją! Podczas zajęć rekreacyjno- edukacyjnych zapraszamy na dojenie kozy, poczęstunek kozim mlekiem, pogawętkę o wszytkich zwierzakach, karmienie ich,głaskanie,słuchanie,przejażdżki,oraz spacery z nimi

Zajęcia z Końmi

Konie są naszą największą pasją, dlatego z miłą chęcią przekazuję swoją wiedzę i dzielę się doświadczeniem, z najmłodszymi jak i starszymi gośćmi. Kucyk Gucio oraz nasze pozostałe wierzchowce rozbudzają miłość do koni oraz zachęcają do spędzania z nimi aktywnie czasu wolnego.

Nasza Oferta

Nasza oferta obejmuje: nocleg, możliwość wyżywienia (przy grupach min 15osób), zajęcia rekreacyjno-edukacyjne z elementami terapii, oraz warsztaty muzyczno-plastyczne. Prowadzimy zajęcia rekreacyjne z końmi z elementami hipoterapii, turystyki oraz gimnastyki ogólnousprawniającej.

Najnowsze Informacje z Życia Zagrody

Kilka fotek z ,, Lotu Ptaka,,

Kilka fotek z ,, Lotu Ptaka,,

Za górami za lasami, a może wśród lasów, gdzie wiosną przyroda zachwyca barwami
Czytaj Dalej
C.d. zooedukacji

C.d. zooedukacji

Jaja kacze-poznaj ich sekrety
Czytaj Dalej
Na zdrowie !!

Na zdrowie !!

Z życia Dolnej Zagrody, czyli c.d. Opowieści o jajkach
Czytaj Dalej

Najnowsze Filmy z Naszej Zagrody

Oferta Specjalna

Zapraszamy na wypoczynek w wiosennej  scenerii☃️wśród zwierząt z zagrody 🐑🐄🐖🐰

 

W zagrodzie naładujesz baterie, uzupełnisz Witaminę N płynącą z otaczających lasów i magi naszych zwierzaków- N jak natura,,.Poznasz wszystkich mieszkańców naszej zagrody🐓🦆🐖🦙🐏🐂🐰🐶 , napijesz się świeżego koziego mleka🥛😋 , nakarmisz każdego z naszych pupili. Mozesz pogłaskać, oraz do woli obserwować ten niezwykły świat czworonożnych przyjaciół. 

Dla gosci  przebywających  min 4 noclegi w naszej zagrodzie  (również podczas ŚWIĄT WIELKANOCNYCH)  w terminie od 15marca do 15czerwca proponujemy bezpłatnie skorzystać z :

*Spacer z osiołkiem  w poszukiwaniu zwiastnów wiosny, oraz  kilka słów o wyjątkowym mieszkańcu  naszych lasów 

*Spotkanie ze zwierzętami z zagrody 

*Lekcja o psie i kocie.

 

 

 

 

Zagroda Studzienno
Xymena Sośnicka

Studzienno 4a/2
57-320 Polanica Zdrój

 

Telefon stacjonarny: +48 74 869 12 74
Telefon kom: +48 887 755 360
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48
Szukaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i oświadczam, że zapoznałam / zapoznałem się z klauzulą informacyjną.

    Wirtualny Spacer

    Wykonanie Rimset

    Należymy do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych