Zagroda Rekreacyjna

k/Polanicy-Zdrój

Zagroda Studzienno 
k/Polanicy-Zdrój

Wiosna to magiczna pora roku

Pomału żegnamy MAJ, a budząca się przyroda nadal nas zachwyca...dzień staje się coraz dłużyszy, temperatury  powietrza  rosną, a słoneczko daje się we znaki...Tym krótkim wstępem chcielibyśmy zachęcić  Państwa do wypoczynku  w naszej zagrodzie...Cieszy nas kiedy nasi goście spędzają czas na świezym poiwetrzu. Na terenie można rozkoszować sie otaczającą przyrodą , rozpalić ognisko ,,pod chmurką,, , pod wiatą w palenisku, czy tez w  kominku  . Na dzieci czekają place zabaw, tyrolka,  łódeczki na kąpielisku (póki co na kąpiele jeszcze za zimno),oraz najwieksza nasza atrakcja - zagroda ze zwierzętami.

O tym co daje nam  kontakt ze zwerzętami pisałam juz nie raz. Nakarmmy nim  nasze zmysły.Nauczmy sie  obserwowac zwierzaki  i czerpać radość z obcowania z nimi.

Chętnie opowiem Państwu ciekawostki o naszych pupilach podczas spaceru po zagrodzie,  porannego dojenia kozy Zuzy, jak równiez w trakcie karmienia maluchów z butelki. Zachęcamy do skorzystania z zajęć w zagrodzie. Brak tv, słaby zasięg telefoni komórkowej (choc w budynku jest wi-fi),otulina lasów,brak ruchliwej drogi, to tylko plusy naszego położenia.Czy podobał Ci się ten wpis?

Ocena 0.00 (0 Głosy)

Udostępnij ten post.


Sprawdź jeszcze te wpisy.