Zagroda Rekreacyjna

k/Polanicy-Zdrój

Zagroda Studzienno 
k/Polanicy-Zdrój

co przyniósł zagrodzie 2022r ?

Co przyniósł nam 2022 r ?

W myśl powiedzienia , że  jak się nie rozwijasz  to się cofasz.....a więc działamy!!

Począwszy od Nowego Roku pojawiły sie małe  zebu, tzn parka  krówcia z byczkiem.Wszystko po to aby usłuszeć coś więcej niż beee ,meee, czy kukuryku..Po to aby  karmiąc zostać delikatnie liżnietym szorstkim językiem po rękach..

Następnie  w raz z wiosną zrodził się pomysł na zrobienie naszych własnych pamiątek z zagrody..i  to jeszcze jakich!! , a jak pamiątki to i mały sklepik...

Pojawiły sie tez nowe  duże puzzle  w leśniej wiacie, tablica edukacyjna o  miodach z leśnej pasieki z sąsiedztwa, o walorach mleka , oraz o składzie chemicznym  mlek różnych ssaków .. 

Latem wprowadziliśmy poraz pierwszy  zajęcia z jogi  z Helena Majchrzak- Gaładyk   oraz odwiedzała nas z misami i kryształami  Dagmara przeprowadzajac fantastyczne  seanse. Z kolei jednego pięknego dnia  na mega spontanie wybrailismy się po nowego kucysia, tragopany i bażanty (takie duże ptaszydła)


W raz z pojawieniem ptaków, na szybko  postwilismy podwójną woliere w naszej Dolnej Zagrodzie. I tak aby wypełnić  już Dolna Zagrodę  na maksa zakwaterowaliśmy drugą gąskę do towarzystwa dla Fifi  oraz przepióreczki,które dały nam juz pierwsze jajeczka.

Wydawłoby sie , że to koniec wymyślania....Otórz nie, dla naszych miłosników zwierzat  stowrzyliśmy kolejne dwie duze  tablice  z informacja o wszytskich zwierzakach mieszkających w zagrodzie . 

Dziekujemy  https://www.facebook.com/Werwa.StudioKreatywne  za piekne wykonanie  projektów  tablic i pamiątek z zagrody Czy podobał Ci się ten wpis?

Ocena 5 (2 Głosy)

Udostępnij ten post.


Sprawdź jeszcze te wpisy.