Zagroda Rekreacyjna

k/Polanicy-Zdrój

Zagroda Studzienno 
k/Polanicy-Zdrój

WYPOCZYNEK W ZAGRODZIE ZIMOWĄ PORĄ

Zapraszamy na wypoczynek zimową porą...

ŚNIEGU PRZYBYWAJ !!

Wiemy, że dzieci czekają na harce na  śniegu , na kuligi z naszymi kucami, zjazdy z przydomowej  górki, ślizganie  na naszym naturalnym lodowisku.

A co bedzie jeśli śnieg nie przybędzie ? wielka zapewna szkoda, ale też nie tragedia, bo u nas w zagrodzie nie ma czasu na nudę. 

Przede wszytskim zapraszamy na zajęcia w naszej zagrodzie  np.na spacery z osiołkiem,przejażdźki , wycieczki , spacery konne, karmienie zwierzaków. Samo obcowanie wśród  gromady  czworonogów w otuleniu lasu , głaskanie ich , słuchanie przeróznych dźwięków dochodzących z zagrody  jest prawdziwą uczta dla zmysłów, zabawą i relaksem.

Ponad to na terenie znajdują się place zabaw, zjeżdżalnia linowa zadaszona wiata gdzie można rozpalic ognisko,. Nasze położenie sprzyja wycieczkom do Parku Narodowego Gór Stołowych

Równiez najbliższa okolica obfituje  w  różne atrakcje turystyczne (kopalnie, muzea, wieże widokowe,szlaki do turystyki pieszej ,uzdrowiska itp) oraz w  miejsca  do rekreacji (baseny, kręgielnie, kino,sztuczne lodowiska, ściana wspinaczkowa-wewnątrz szybu ,papugarnia i inne)

Dla dzielnych uczestników zajęć  drobne upominki
Czy podobał Ci się ten wpis?

Ocena 0.00 (0 Głosy)

Udostępnij ten post.


Sprawdź jeszcze te wpisy.